Hovorí sa, že krv darujú ľudia, ktorí pozerajú na svet srdcom.
Dňa 13.novembra sme sa presvedčili, že takíto ľudia naozaj existujú. Odber uskutočnila mobilná transfúzna jednotka zo Žiliny, v priestoroch telocvične. Darovať prišlo 25 darcov. Kedy ste mali naposledy ten pocit, že ste spravili niečo užitočné? My dnes, sme za to šťastní a hrdí. A ten pocit je fakt úžasný. Už sa tešíme na nasledujúci odber.
Všetkým darcom veľmi pekne ďakujeme, za ich postoj i obetavý čin a prajeme veľa zdravia a pohody.
Naše poďakovanie patrí aj všetkým zamestnancom NTS v Žiline, ktorí sa s úsmevom na tvári a v príjemnej pohode o darcov starali.
Mgr. T. Šefarová
