• LIPKA

• V našej škole sú šťastné, úspešné a jazykovo zdatné deti, ktoré rozvíjajú svoj materinský jazyk a športový talent. Žiaci sa učia  prostredníctvom IKT a zapájajú sa do tvorby rôznych projektov a vedomostných súťaží.

Poskytujeme deťom a žiakom primárne vzdelanie – ISCED1 a nižšie stredné vzdelanie ISCED 2.

Po získaní nižšieho stredného vzdelania  môže žiak našej školy pokračovať v štúdiu na ktorejkoľvek škole poskytujúcej vyššie stredné vzdelanie.

Pedagogický princíp školy

L - ľudskosťLogo_ZS_Laniho_BY

I - informácie

P - priateľstvo

K – komunikácia

A  - aktivita

Naším princípom je ľudskosť, aby každý žiak v škole zažil úspech, aby bol šťastný bez ohľadu na rodinné a majetkové pomery, sociálne prostredie, rasu.

Naša škola je modernou školou, v ktorej žiaci majú možnosť získať najnovšie informácie a vedomosti prostredníctvom moderných informačno–komunikačných technológií. Pripravujeme žiakov na život v treťom tisícročí.

Podporujeme žiakov v  aktivitách, ktoré ich učia žiť v harmónii, atmosfére priateľstva, spolupráce, vytvárať komunitu bez násilia a diskriminácie.

Snažíme sa zabezpečiť  žiakom kvalitnú prípravu v oblasti cudzích jazykov a vychovať z nich plnohodnotných  Euroobčanov, ktorým nerobí problém komunikácia vo vlastnom i cudzom jazyku.

Výchovno-vzdelávaciu činnosť smerujeme k príprave žiakov na aktívny život, ktorý od nich vyžaduje, aby boli schopní kriticky a tvorivo myslieť, rýchlo a efektívne riešiť problémy.

• Základná škola, Eliáša Lániho 261/7 Bytča, 014 01
      • Ul. Eliáša Lániho 261/7 014 01 Bytča Slovakia
      • PhDr. Mária Torousová - 0911 552 223 maria.torousova(at)zselaniho.sk
      • Mgr. Ivana Valientíková - I. stupeň - 0911 586 580 ivana.valientikova(at)zselaniho.sk Mgr. Angelika Zubáňová - II. stupeň - 0904 592 133 angelika.zubanova(at)zselaniho.sk